صندلی – جای نشستن رژیم غذایی مدیترانه ای

صندلی – جای نشستن: رژیم غذایی مدیترانه ای فواید روغن زیتون آنتی اکسیدان مواد غذایی رژیم غذایی روغن زیتون مبتلا شدن سبزیجات استفاده

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پول‌های میلیاردی را به خاطر پرسپولیس رد کردم/ ما ۳۰ میلیون هوادار داریم ، رسن

بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس از روزهای خوب خود با این تیم می‌گوید. او تاکید کرد که جهت حضور در پرسپولیس رقم‌های میلیاردی را رد کرده است. 

پول‌های میلیاردی را به خاطر پرسپولیس رد کردم/ ما ۳۰ میلیون هوادار داریم ، رسن

رسن: پول های میلیاردی را به خاطر پرسپولیس رد کردم/ ما ۳۰ میلیون هوادار داریم

عبارات مهم : ایران

بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس از روزهای خوب خود با این تیم می گوید. او تاکید کرد که جهت حضور در پرسپولیس رقم های میلیاردی را رد کرده هست.

به گزارش ایسنا، بشار رسن یکی از خریدهای خوب پرسپولیس در تابستان بود که از نیروی هوایی عراق به سرخ پوشان پایتخت پیوست.

پول‌های میلیاردی را به خاطر پرسپولیس رد کردم/ ما ۳۰ میلیون هوادار داریم ، رسن

این بازیکن عراقی در گفت وگویی که با سایت فوتبال عراق داشت راجع به پیشنهاد پرسپولیس، اظهار کرد: پرسپولیس چند بار به من پیشنهاد داد و اصرار داشت که من را جذب کند. باید بگویم که پیشنهاد مالی پرسپولیس کمتر از همه پیشنهادهای من بود. من می توانستم با ماندن در لیگ عراق پول بیشتری دریافت کنم. با این حال پرسپولیس را گزینش کردم.

او ادامه داد: پرسپولیس قهرمان لیگ برتر کشور عزیزمان ایران است و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافته هست. به خاطر پرسپولیس پیشنهادهای میلیاردی را رد کردم. من لیگ کشور عزیزمان ایران را گزینش کردم. تفاوت بین لیگ کشور عزیزمان ایران با عراق از زمین تا آسمان هست. لیگ کشور عزیزمان ایران را گزینش کردم چون می خواهم با پرسپولیس پیشرفت کنم و دیده شوم. من در کشور عزیزمان ایران زیر نظر مربی خوبی به نام برانکو ایوانکوویچ کار می کنم و خدا را شکر تا الان اوضاع خوب بوده است.

بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس از روزهای خوب خود با این تیم می‌گوید. او تاکید کرد که جهت حضور در پرسپولیس رقم‌های میلیاردی را رد کرده است. 

او راجع به مسئله خود در پرسپولیس، بیان کرد: مسئله مهم که دارم زبان فارسی است آیا که نمی توانستم به خوبی با بازیکنان رابطه برقرار کنم. الان بعد از دو ماه اوضاع بهتر شده است هست. می توانم چند کلمه فارسی صحبت کنم و با هواداران هم رابطه خوبی دارم.

رسن راجع به شکست سنگین برابر الهلال، گفت : متاسفانه شکست سنگینی خوردیم و هواداران خشمگین هستند. الهلال از وقت های خود به خوبی استفاده کرد و چهار گل به ثمر رساند. کار مشکل در دیدار برگشت داریم ولی نهایت تلاش خود را می کنیم. امیدوارم که با تیم پرسپولیس روزهای خوبی را تجربه کنم. ما ۳۰ میلیون هوادار داریم.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | هوادار | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz