صندلی – جای نشستن رژیم غذایی مدیترانه ای

صندلی – جای نشستن: رژیم غذایی مدیترانه ای فواید روغن زیتون آنتی اکسیدان مواد غذایی رژیم غذایی روغن زیتون مبتلا شدن سبزیجات استفاده

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه احتمال آزادی آنها تا اوایل هفته آینده ، بازجویی دانشجویان بازداشتی دان

معاون فرهنگی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه در طول مراحل بازپرسی برخورد مناسب و در شأن دانشجویان بازداشتی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران

احتمال آزادی آنها تا اوایل هفته آینده ، بازجویی دانشجویان بازداشتی دان

بازجویی دانشجویان بازداشتی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در مراحل پایانی/احتمال آزادی آنها تا اوایل هفته آینده

عبارات مهم : ایران

معاون فرهنگی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه در طول مراحل بازپرسی برخورد مناسب و در شأن دانشجویان بازداشتی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با آنها صورت می گیرد، گفت: امیدوارم این دانشجویان اوایل هفته آینده و قبل از آخر سال آزاد شوند.

دکتر مجید سرسنگی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر، با تاکید بر اینکه بازجویی و بازپرسی دانشجویان بازداشتی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در مراحل نهایی خود قرار دارد، اظهارکرد: با توجه به مشورت هایی که با مراجع متفاوت بخصوص قوه قضائیه داشتیم، امیدوارم این دانشجویان قبل از آخر سال آزاد شوند و بتوانند تعطیلات خود را در کنار خانواده بگذرانند.

وی در ادامه تصریح کرد: روز گذشته جلسه ای با مراجع قضایی داشتم و آن ها در این جلسه قول داده اند پیگیری به پرونده های دانشجویان بازداشتی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران را در اولویت کار خود قرار داده و سرعت بیشتری ببخشند. مطمئنم مسئولان همانطور که در آزادی 42 دانشجوی بازداشتی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در حوادث دی ماه اخیر به قولشان وفادار بودند، در زمینه آزادی 5 دانشجوی فعلی دانشگاه قبل از آخر سال نیز به قولشان عمل کنند.

احتمال آزادی آنها تا اوایل هفته آینده ، بازجویی دانشجویان بازداشتی دان

معاون فرهنگی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه دانشجویان بازداشتی دانشگاه در اوضاع خوبی به سر می برند، گفت: براساس ارتباطی که هم با قوه قضائیه و هم با دانشجویان بازداشتی داریم خوشبختانه در مراحل متفاوت بازپرسی برخورد مناسب و در شأنی با دانشجویان صورت می گیرد، بنابراین نگرانی در این زمینه از سوی بعضی دوستان و خانواده ها وجود ندارد.

دکتر سرسنگی تاکید کرد: با همه دانشجویان بازداشتی ارتباط دارم و ملاقات هایی نیز با آن ها داشته ام و هر از چند گاهی به این دانشجویان سر می زنم و تلاش می کنم با آن هاصحبت کنم. در واقع هرکدام از این دانشجویان بازداشتی پرونده های مختلفی دارند، ولی در هر صورت قول تسریع پیگیری به همه دانشجویان از سوی مرجع قضایی داده شده است است.

معاون فرهنگی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه در طول مراحل بازپرسی برخورد مناسب و در شأن دانشجویان بازداشتی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی با بیان اینکه تمام دانشجویان دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران فرزندان ما هستند و پیگیری به اوضاع آن ها را جزء وظایف خودم می دانم، گفت: این دانشجویان همانند فرزند های ما هستند، همانطور که اگر فرزندان ما در درون خانواده خطایی را مرتکب شوند ما آن ها را از منزل بیرون نمی کنیم و تلاش می کنیم خطای آن ها را اصلاح کنیم در خصوص دانشجویان نیز این وظیفه ما است که اگر کسی مرتکب خطایی شود، باعث نشویم آینده و زندگی آن ها دچار نابسامانی شود و باید این افراد خطای خود را اصلاح و مجددا به جامعه برگردند و بتوانند از این اتفاق تجربه مثبت بگیرند.

معاون فرهنگی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر به تلاش های مدیر این دانشگاه جهت حفاظت از دانشجویان اشاره کرد و گفت: مدیر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با وجود همه مشغله های کاری که دارد، در امسال بسیار مجدانه اوضاع دانشجویان را پیگیری نمود و تلاش کرد دانشجویان در اتفاقات تلخ امسال حداقل آسیب را ببینند.

واژه های کلیدی: ایران | دانشگاه | دانشجویان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz